KURUMSAL


Belediye hizmet araçlarının imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Elibüyük Araç Üstü Ekipmanları olarak üst düzey kalite, deneyim ve güvenirliliği garantileyerek müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı ve en doğru şekilde cevaplamayı hedeflemekteyiz. Bu hedeflerimiz doğrultulusunda, üretimde olduğu kadar satış sonrası hizmetlerde de aynı hassasiyetle yaklaşmaktayız.

Müşterilerine yüksek kalitede imalat ve yedek parça garantisi sunmaktadır. Genç, dinamik ve kalifiye personeliyle, tecrübe, bilgi ve yeteneğine olan güveniyle dünden bugüne, Türkiye genelinde ve yurt dışında, üretilen yüzlerce ekipman/araç sorunsuz çalışmakta ve hizmet vermektedir.

Ağırlıklı olarak yüksek basınçlı kanal açma (kuka), kombine kanal temizleme aracı, arazöz, vidanjör imalatı, bakımı ve onarımı yapmaktadır.

Ortakları, çalışanları, tedarikçileri ve müşterileri ile birlikte büyümeyi, Savunma Sanayi ve Araç Üstü Ekipman sektörlerinde bir dünya markası olmayı ana hedefi olarak belirlemiştir.

Vizyonumuz


Yüksek üretim kalitemiz, dinamik kadromuz, ARGE çalışmalarımız ve yenilikçi ürünlerimiz ile müşterilerimizin daha kolay, daha güvenli ve daha iyi bir yaşam sürdürebilmeleri için pazara yeni ürünler sürmek ve yangın ve güvenlik sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında Dünya standartlarını belirleyen firma olmak.

Misyonumuz


Uluslararası ve yerel standartlar çerçevesinde, risk sınıflarını belirleyip tasarım ve performanslarıyla “ilk” ve “en iyileri” üreterek, yüksek kalite ve hizmet anlayışımızla, ulusal ve uluslararası platformlarda Türkiye’yi temsil etmek ve dünya çapında sektörün lideri ve karar vericisi olmak.


Yukarı